Nieuws:

Meer dan 500 wagons verkocht! Maak dit onze succesvolste actie ooit! Bestel ook een 20 jaar Stichting 3rail wagon in onze Shop! Zie de aankondiging en praat mee.

Goover Models DCC decoder

Gestart door Bolje vrijdag 30 mei 2014, 13:38:33

0 leden en 1 gast bekijken dit board.
Goover Models DCC decoder
Beste forumleden,

Heeft er iemand ervaring met de DCC decoder van Goover Models ( gm 15001)?
Wat zijn de voordelen en nadelen?

Kan hij geprogrammeerd worden via de lokprogrammer van Esu?
Werkt hij samen met de decodertester van Esu?

Bedankt voor uw antwoord,

Ronald
Re: Goover Models DCC decoder
Geen ervaring mee. Je kunt wel programmeren met de LokProgrammer en testen op de decodertester.

Gr, Ben.

Wij zien dat u gebruik maakt van een erg verouderde versie van Internet Explorer. Deze versie word door ons niet langer ondersteund, en zal onze website waarschijnlijk niet goed meer tonen.

Wij raden u dan ook aan om gebruik te maken van de laatste versie van Mozilla Firefox, Google Chrome of Microsoft Edge.

Wij zien dat u nog gebruik maakt van Internet Explorer 11, binnenkort zullen wij stoppen met de ondersteuning van deze browser.

Wij raden u dan ook aan om gebruik te maken van de laatste versie van Mozilla Firefox, Google Chrome of Microsoft Edge.