Nieuws:

Onze Stichting 3rail Wiki bevat een bron van informatie! Bekijk eens een willekeurig artikel in de Stichting 3rail Wiki.

Vervangen pennetje uit drijfwerk stomer

Gestart door erik01 woensdag 28 oktober 2020, 20:05:36

0 leden en 1 gast bekijken dit board.
Vervangen pennetje uit drijfwerk stomer
Ik heb hier een 3003 waarvan een pennetjes van het drijfwerk is afgebroken. Hoe kan ik zon pennetje vervangen?
Het lijkt geklonken te zijn.
Ik heb een donor loc alleen ik weet niet hoe ik deze los en weer vast maak.
Re: Vervangen pennetje uit drijfwerk stomer
Lid sinds: 2009

Veel lukt met geduld, liefde en precisie.

offline
Re: Vervangen pennetje uit drijfwerk stomer
Kan je niet het hele mechanisme uitwisselen?
Bij Marklin worden ze inderdaad geklonken. En natuurlijk voordat ze op de loc gemonteerd worden.

Mvg. Marcel

Wij zien dat u gebruik maakt van een erg verouderde versie van Internet Explorer. Deze versie word door ons niet langer ondersteund, en zal onze website waarschijnlijk niet goed meer tonen.

Wij raden u dan ook aan om gebruik te maken van de laatste versie van Mozilla Firefox, Google Chrome of Microsoft Edge.

Wij zien dat u nog gebruik maakt van Internet Explorer 11, binnenkort zullen wij stoppen met de ondersteuning van deze browser.

Wij raden u dan ook aan om gebruik te maken van de laatste versie van Mozilla Firefox, Google Chrome of Microsoft Edge.