Voordat ik dingen ga doen, die naderhand blijken onomkeerbaar te zijn, heb ik gisterenavond de twee kopbakken aangesloten op een decoder om te totale verlichting te testen.
Daarbij zijn mij de volgende dingen opgevallen:
* de binnenverlichting werkt en schakelt helemaal goed!
Echter: er schijnt wel wat lichtgloed onder de ramen door de zijwanden. Die moeten dus nog wat behandeling met een zwarte stift hebbben.
* de frontseinen op de motorbak en de sluitseinen op de andere bak branden. Deze zijn niet schakelbaar, blijkt dus.
Bij het wisselen van de rijrichting gaan netjes de frontseinen op de motorloze bak en de sluitseinen op de motorbak branden. Maar daarbij blijven de genoemde frontseinen op de motorbak en de sluitseinen op de motorloze bak ook branden. En dat is net even teveel van het goede

Hoe dit kan? Geen idee. Ik gebruik een 2e-hands ESU V2 decoder. Om uit te sluiten dat de decoder het niet goed doet, moet ik nog een keertje testen met een andere.
Dus de komende periode daarmee maar even aan de gang.