Nieuws:

Bekijk onze Stichting 3rail kleding lijn eens! Sta er mooi op tijdens evenementen, stamafels en meet&greets op beurzen : Stichting 3rail Shop

openen S-bahn stuurstand rijtuig

Gestart door Jasperkc zaterdag 11 augustus 2012, 13:03:03

0 leden en 1 gast bekijken dit board.
openen S-bahn stuurstand rijtuig
Lid sinds: 2007

mooie 44er bij de VSM

offline
openen S-bahn stuurstand rijtuig
Hallo iedereen.

Ik ben bezig met mijn stuurstandrijtuig van Roco om deze om te bouwen naar Marklin echter het lukt me nog niet zo erg goed. Nu is mijn volgende vraag. Hoe krijg ik zonder schade de bodemplaat van het stuurstand rijtuig af? Ik heb het al geprobeerd bij de 44672 en daar braken gelijk de nokjes af en een gedeelte van de bodemplaat. Dat is dus niet zo fraai. Nu dus kijken of ik het stuurstandrijtuig van Toshiba er zonder kleerscheuren afkrijg.

Groet, Jasper

Wij zien dat u gebruik maakt van een erg verouderde versie van Internet Explorer. Deze versie word door ons niet langer ondersteund, en zal onze website waarschijnlijk niet goed meer tonen.

Wij raden u dan ook aan om gebruik te maken van de laatste versie van Mozilla Firefox, Google Chrome of Microsoft Edge.

Wij zien dat u nog gebruik maakt van Internet Explorer 11, binnenkort zullen wij stoppen met de ondersteuning van deze browser.

Wij raden u dan ook aan om gebruik te maken van de laatste versie van Mozilla Firefox, Google Chrome of Microsoft Edge.