Dienstregeling:
Rit 1:
Utrecht Maliebaan 9.12
Soest 1 09.31 09.35
Hilversum 09.49
Hilversum 09.54
Utrecht Maliebaan 10.10 uur.
Rit 2 28204
Utrecht Maliebaan 11.12,
Hilversum 11.51
28205
Hilversum11.56
Utrecht Maliebaan 12.10
Rit 3 28208
Utrecht Maliebaan 13.26
Den Dolder 13.39 13.40 CB
Soest 13.49 13.40 1
Hilversum 14.02
28209
Hilversum 14.06 2,
Utrecht Maliebaan 14.21 uur.
Rit 4 28212 met de Kameel
Utrecht Maliebaan 15.26 1
Den Dolder 15.39 15.40 CB
Hilversum 16.02,
28213
Hilversum 16.06
Utrecht Maliebaan 16.25 uur.
(De ritten van het Spoorwegmuseum gaan via Soest, Baarn naar Hilversum. Vanaf Hilversum gaan de ritten via Hollandse Rading en de kruising Blauwkapel).
Bron
https://m.facebook.com/HetSpoorwegmuseum/posts/10161757099294046Je kent ze wel, van die niet uitgenodigde gasten die toch komen.
39413 Railexpert Speciale Trein (mat 64)
08:50 Leeuwarden 5
(Via Almere, Hilversum dus over de kruis)
11:26 Utrecht Maliebaan 2
39414 Railexpert Speciale Trein (mat 64)
16:13 Utrecht Maliebaan 2
(Via Amersfoort, Nunspeet)
18:48 Leeuwarden 5
33201 TCS Dinner Train
17:49 Zutphen
(Via Arnhem, Utrecht)
19:14 Amersfoort Centraal 4a
33206 TCS Dinner Train
20:49 Zutphen
(Via Arnhem, Utrecht)
22:14 Amersfoort Centraal 4a
Bron
www.treinposities.nl/bijzonderheden