Hoi,
Ik ben in het bezit van een Märklin Schienenbus 39980.
Deze heeft nog de eerste versie van "Kompakt Sinus" electronica aan board, dus de "Rückel" versie van de SDS (niet de C-Sinus dus).
Ik kwam op ebay een SDS print tegen, dus met de modificaties, zoals spannings stabilisatie etc, zie foto hieronder.

Na installatie van de print leek alles te werken, totdat de schroeven werden aangedraaid.
Mijn CS1 sloeg telkens in de stroombegrenzing.
Nu zet ik deze altijd eerst op 250mA op het testspoor, om eventuele schade bij sluiting te voorkomen.
Na verhogen tot 500mA bleef deze nog steed afslaan.
Ik kan echter niks vinden en als ik de decoder (OEM Loksound V3) er af haal, doe het probleem zich niet voor.
Op de "nieuwe" print ontbreekt wel het printspoor vanaf de AUX3 pin, maar die is in de decoder al niet actief, dus die wordt hier blijkbaar niet gebruikt.
Dus ik dacht dat de decoder om zeep was, maar in een andere lok (met 5* motor en ingestelde KI CV's) doet deze het prima.
En zet ik een oude decoder uit een andere SDS loc erin, dan werkt alles ook prima.
Heeft iemand een idee wat het kan zijn?