Dank voor jullie reacties.
Het is alleen een sleperwissel dus geen massawissel, je moet het probleem in de sleper zoeken dus niet in de wielen,
Groet, Walter
Walter, dat dacht ik eerst ook. Ik heb nog een metaalstripje over het gat in de sleper aangebracht. Dat hielp niet. Verder ziet de sleper er normaal uit.
Als je koploper weer verder rijdt, door een draadje (ik neem aan massa
) tegen de wielen te houden, dan lijkt het me geen sleper probleem.
Heeft het andere, niet aangedreven wielstel van de motor bak ook een massadraad?
Kappa, inderdaad een massadraadje

maar je beweegt daarbij ook snel het wielstel, dus ik ben er niet helemaal zeker van. ik ga het nog eens met een soepele draad proberen.
Alleen het niet aangedreven wielstel heeft sleper en massa, het aangedreven wielstel geen van beide..
Gents,
Ik heb in mijn eerste koploper 37421 de sleperwissel uitgeschakeld en er wordt massa en sleper gewisseld bij omschakelen.
Heb er zelf geen last van. Binnenkant van de 37423 ken ik niet helaas.
Gr. Fred.
Fred, als ze inderdaad beide omschakelen zou dat wel wat verklaren. Hoe schakel je de sleperwissel uit? Ik kan in de handleiding geen CV code of zo vinden.
Gr Arjan