Beste Spoor-foto-vrienden,
Het is weer tijd om je mooiste weather foto's te gaan maken!
Inzenden dus die plaatjes en maak ook kans op het nog steeds mysterieuze maar prachtige prijzenpakket!
Inzenden kan tot en met
vrijdag 14 september 2012!Thema: Geweatherde modelspoor LocomotiefInzenden naar:
Vergeet a.u.b. niet uw voornaam & forumnaam in de mail te vermelden.Inzendingen worden getoond zonder naam van de inzender. Ook bij stemmen zal dat zo zijn.
Spelregels en aanbevelingen.
Spelregels:
1- De foto?s dienen te voldoen aan het aangegeven thema
2- De foto?s dienen van acceptabele kwaliteit te zijn (dus geen wazige opnamen ect)
3- Er mogen 2 foto's per deelnemer ingezonden worden!4- Heeft u al eens gewonnen mag u wel meedoen maar u wint niet voor een tweede maal het prijzenpakket. Ook zal deze persoon gewoon meedoen in de poll. Mocht hij/zij de meeste stemmen hebben, dan wordt de second-best voorgedragen als winnaar. uiteindelijk beslist de organisatie van de fotowedstrijd wie gewonnen heeft. De Poll heeft hier een (zeer) grote invloed op, maar het kan zijn dat iemand anders wint.
5- Filmpjes worden geweigerd! Het is en blijft een fotowedstrijd.
Aanbevelingen:
1: Zorgen voor een goede fotocompositie. Vermijd afvallende buffers, palen in het onderwerp en scheefstaande onderwerp.
2: Zorg voor een goede belichting en een scherpe foto. Vermijd foto?s aan de schaduwzijde van de zon. Bij modelfotografie bij voorkeur gebruikmaken van een tijdopname (dus geen flits gebruiken)
We zijn weer zeer benieuwd naar de mooiste inzendingen

Met vriendelijke modelspoorgroetjes,
Het fotowedstrijdteam Sascha, Edwin en Herman.NB. het fotowedstrijdteam is niet aansprakelijk voor eventueel onstane schade. Schadeclaims worden dan ook niet geaccepteerd. Wees altijd voorzichtig rondom het spoor, en overtreedt geen regels!